İdda Tahminleri

18 Mayıs Cumartesi İddaa Tahminleri

İddaa'da liglerin tamamlanmaya başladığı şu günlerde dolu dolu bir programla karşı karşıyayız. Editörlerimizin ortak seçimlerinden oluşan günün İdeal Kupon'u ise hemen sağda! Kazançlı bir gün dileğiyle!

15 Mayıs Çarşamba İddaa Tahminleri

UEFA Kupası finali Benfica-Chelsea karşılaşmasıyla renklenecek az maçlı bir programla karşı karşıyayız. Editörlerimizin ortak seçimlerinden oluşan günün İdeal ve Sürpriz kuponları için takipte kalın! Kazançlı bir gün dileğiyle!

01 Mayıs Çarşamba İddaa Tahminleri

İddaa'da Mayıs ayının ilk programı! Barcelona-Bayern Münih CL rövanş karşılaşmasıyla renklenecek günün İdeal Kupon'u hemen sağda! Kazançlı bir gün dileğiyle!

29 Nisan Pazartesi İddaa Tahminleri

Hafta sonunun yoğun maçlı programının ardından kısır bir programla bülteni noktalıyoruz. Editörlerimizin ortak seçimlerinden oluşan günün İdeal Kupon'u hemen sağda! Kazançlı bir gün dileğiyle!

18 Mart Pazartesi İddaa Tahminleri

Kazançlı geçen hafta sonunun ardından İddaa programının son günündeyiz. Alt lig maçlarının ağırlıkta olduğu kısır programdan seçtiğimiz maçlardan oluşan günün İdeal Kupon'u için takipte kalın! Kazançlı bir gün dileğiyle!

17 Mart Pazar İddaa Tahminleri

Hafta sonunun yoğun maç programıyla İddaa'da heyecan sürüyor. Editörlerimizin ortak seçimlerinden oluşan günün İdeal Kuponu hemen sağda! Kazançlı bir gün dileğiyle!

12 Mart Salı İddaa Tahminleri

Şampiyonlar Ligi rövanş müsabakaları ile renklenen Salı günü İddaa programından editörlerimizin seçtiği maçlardan oluşan İdeal Kupon hemen sağda! Kazançlı bir gün dileğiyle!

2007-2013 Futbol724.com