Futbol Köşesi

Fransa Ligue 1 - İlk Yarının En iyi 11'i

Lloris kullanıcısının resmi
Lloris
/ 0

Fransa Ligue 1'da 2012'nin son maçları oynandıktan sonra liderlik koltuğunda üç takım - Paris Saint Germain, Lyon ve Marseille - göründü. Üç takım da aynı puanla devreyi ve 2012'yi kapatırken, 2013'de inanılmaz çekişmeli bir mücadele olacağının sinyallerini verdiler. Futbol724.com ekibi ilk yarının en iyi oyuncularını sizler için İlk Yarının En İyi 11'inde bir araya getirdi.

Ligue 1'de 19. haftanın En'leri!

The Emperor kullanıcısının resmi
The Emperor
/ 0

Ligue 1'de 19. haftayı geride bırakırken aynı zamanda Ligue 1'in ilk devresi de tamamlanmış oldu. Futbol724.com editörleri olarak 19. haftayı mercek altına aldık ve haftanın öne çıkanlarını sizler için derledik. İşte geride bıraktığımız haftanın panoraması.

İddaa'da Sistem Kupon Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Lloris kullanıcısının resmi
Lloris
/ 0

İddaa oynarken belirli alışkanlıklar geliştiriyor insan. Bazı iddaa severler standart kuponlar yapar, bazıları sürpriz sever, kimisi sadece gol bahisleri peşindedir, diğerleri ise her hafta başka şeyler dener. Peki bunların arasında sistem kupon yapanlar neden sistem kupon yapmayı tercih ederler? Sistem kupon yapmak çok mu komplike bir iştir? Sistem kupon yaparken nelere dikkat etmeli, ne tür maçlar seçmeli, nasıl oranlar hedeflenmelidir? Sistem kupon hesabı nasıl yapılır? Bunların cevaplarını yazımızda vermeye çalışacağız.

Ligue 1'de 18. haftanın En'leri!

The Emperor kullanıcısının resmi
The Emperor
/ 0

Ligue 1'de 18. haftayı geride bıraktık. Futbol724.com editörleri olarak 18. haftayı mercek altına aldık ve haftanın öne çıkanlarını sizler için derledik. İşte geride bıraktığımız heyecan dolu haftanın panoraması.

2007-2013 Futbol724.com