Kısır mücadele!

The Emperor kullanıcısının resmi
The Emperor
/ 09-03-2013 /
Tarih: 
Cumartesi, 9 Mart, 2013 - 21:00
Ev Sahibi: 
Stade Brestois 29
Deplasman: 
Toulouse FC

Tipik bir Ligue 1 mücadelesi bizleri bekliyor!

Son üç haftada topladığı 5 puanla rahat bir nefes alan Brest'te şimdilik işler yolunda gözüküyor. Bordeaux deplasmanında alınan galibiyet ve Lyon'a kaybetmemeleri takımın özgüvenini yerine getirmiş durumda. Ancak yine de Düşme hattının beş puan üzerindeler ve halen çok korunaklı pozisyonda değiller. Bu yüzden puan almaya çok ihtiyaçları var.

Toulouse ise bildiğimiz Toulouse! Zevkli geçen maçlarını ender hatırladığımız, senede en fazla birkaç maçı sıkıcı geçmeyen Toulouse ligde iddiası olmayan bir pozisyonda. Ne Avrupa kupası umutları var, ne de düşme tehlikeleri.. Son üç haftayı beraberlikle kapatan Toulouse'un son iki maçında ise gol sesi çıkmadı. Tüm planları rakibine gol attırmamak, bulursak kazanırız düşüncesi olan Toulouse bu alayış çerçevesinde yenilmesi çok kolay olmayan bir takım.

Gol yollarında sorunu olan Brest işte böyle bir takım karşısına çıkıyor. Her ne kadar ev sabi iştahlı oln taraf olacaksa da Toulouse'un alt sıralara daha fazla yaklaşmamak adına bildiğimiz oyun planlarından vazgeçeceklerini düşünmüyorum. Beraberlik onları fazlasıyla memnun edecektir. Brest için ise galibiyet olmasa da alınacak her puanın değeri büyük.

İki taraf birbirlerinin hatasını bekleyecek. Bu maçta elimizdeki veriler ve takımların oyun yapıları göz önüne alınırsa fazla gol sesi çıkmaması muhtemel...

Ligue 1 Tahminleri
İddaa Kodu: 
339
Oran: 
1.45
Tahmin Türü: 
Tahmin: 
ALT
Sonuç: 
Tuttu
Paylaş: 
Begen: 
2007-2013 Futbol724.com