Kritik mücadele!

The Emperor kullanıcısının resmi
The Emperor
/ 09-03-2013 /
Tarih: 
Cumartesi, 9 Mart, 2013 - 21:00
Ev Sahibi: 
Evian TG FC
Deplasman: 
FC Sochaux

Bu mücadele nefesleri kesecek! Oynanan futbol ne kadar güzel olur onu bilemeyeiz ama sahadaki mücadelenin üst düzeyde olmasını bekliyorum. Ligde düşme potasındaki takımlardan biri durumunda olan, bu sene ligden düşecek olmaları durumunda bunda şanssız bir takım olmalarının etkisinin payının büyük olacağını düşündüğüm Evian TG, ligin ikinci devresinde mükemmel bir çıkış yakalayarak az da olsa nefes alan Sochaux'u ağırlıyor.

6 puanlık maç: Bu maçtaki olası bir yenilgi Evian TG için artık ciddi şekilde tehlike çanlarının seslerinin iyice duyulmaya başlaması anlamına geliyor. Sochaux için ise beraberlik de hiç fena skor değil. Ancak geride bıraktıkları tek rakip Evian TG değil. Troyes ve Nancy'nin de mücadelesi sürüyor. Bu nedenle kuşkusuz onların da akıllarında acaba buradan galibiyet çıkarabilir miyiz düşüncesi mevcut.

Özellike Sochaux'un son maçları bol gollü geçiyor. Artık daha cesur oynamaya başlayan Sochaux kaybettiği maçlarda bile umut veriyor. Onların bu olumlu futbolu Evian TG'yi de teşvik edecek. Evian'ın ilk düşüncesi mutlaka 3 puan olacak.

Bu faktörler doğrultusunda iki takımdan da gol beklemek bu maçtaki en mantıklı seçim olur diye düşünüyorum.

 

 

Ligue 1 Tahminleri
İddaa Kodu: 
340
Oran: 
1.65
Tahmin Türü: 
KG
Tahmin: 
VAR
Sonuç: 
Tuttu
Paylaş: 
Begen: 
2007-2013 Futbol724.com