Marsilya için önemli şans!

The Emperor kullanıcısının resmi
The Emperor
/ 14-12-2012 /
Tarih: 
Cumartesi, 15 Aralık, 2012 - 18:00
Ev Sahibi: 
Toulouse FC
Deplasman: 
Olympique de Marseille

UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcimiz Fenerbahçe'nin de yer aldığı grubunu üçüncü sırada tamamlayarak Avrupa serüvenini noktalayan Marsilya tüm konsantrasyonunu artık tamamen lige vermiş durumda. Takım, geçtiğimiz hafta üst sıralardaki iddiasını devam ettirmesi için kilit bir öneme sahip olan Bastia maçından istediği skoru elde ederek zirvedeki en yakın rakipleri Lyon ve Paris Saint Germain'i yakın takibini sürdürdü.

Bastia maçının son dakikalarında Andre Ayew'in yerine oyuna dahil olan Gignac'ın, uzun süreli sakatlığının ardından yeniden takıma dahil olması ise Marsilya için bu haftadan itibaren özellikle gol yollarında önemli bir avantaj olacak. Zira, Gignac kaçırdığı maçlara rağmen hala takımın en golcü ismi durumunda. Bu maçta Elie Baup'tan şans alması halinde maçın gidişatında önemli bir etkiye sahip olabilir.

Toulouse her ne kadar kendi evinde zor gol yiyen ve zor kaybeden bir takım olsa da kendi sahalarındaki Lyon galibiyetinin ardından form olarak düşüşe geçmiş görünüyor. Son üç resmi maçta gol bulamayan Toulouse'un şu sıralar en büyük sorunu gol yollarında.

Bu hafta zirveyi önemli ölçüde etkilyecek Paris S.G. / Lyon maçının olması nedeniyle Marsilya'nın bu maçtan alacağı puan ya da puanlar büyük önem taşıyor. Öncelikle galibiyeti hedefleyeceğini olmazsa beraberliği kurtaracağını düşündüğüm Marsilya'nın istikrarsız grafiğini göz önünde bulundurarak çifte şans seçeneği değerlendirilebilir.

Ligue 1
İddaa Kodu: 
242
Oran: 
1.31
Tahmin Türü: 
ÇŞ
Tahmin: 
02
Sonuç: 
Tuttu
Paylaş: 
Begen: 
2007-2013 Futbol724.com